czwartek, 1 stycznia 2015

Lakator elektryczny Canpol BabiesLaktator elektryczny Canpol Babies Easy Start to przykład na to, jak coś bardzo niepozornego może okazać się strzałem w dziesiątkę.


Przede wszystkim nie spodziewałam się zbyt wiele po tym laktatorze. Jego cena nie jest zbyt wygórowana i nie powala też swoim wyglądem.

Jednak laktator Canpolu zaskoczył mnie i to bardzo pozytywnie. Przede wszystkim ma dużo opcji odciągania, możemy regulować zarówno siłę ssania jak i tempo. Dzięki temu nie ma ryzyka, że odciąganie pokarmu będzie bolesne. Co więcej, dostosowujemy możliwości laktatora do naszych oczekiwań, a one są inne przy noworodku i nawale pokarmu niż przy roczniaku, którego odstawimy od piersi. 

Hitem jest dla mnie możliwość łączenia laktatora z właściwie chyba każdym innym sprzętem (butelką, woreczkami) tej firmy. Używałam wcześniej laktatora, który pasował tylko do jednej butelki, więc teraz doceniam wygodę jaką oferuje firma Canpol.  

Laktator jest bardzo łatwy w złożeniu i rozłożeniu, a umycie go nie stanowi najmniejszego problemu. Nie ma trudnych do umycia zakamarków. Nakładka masująca jest moim zdanie zbędna, gdyż niewiele daje, przynajmniej mi.

Canpol zaskakuje mnie po raz kolejny, gdyż przy niezbyt wygórowanej cenie, oferuje dobre jakościowo produkty.

Więcej informacji "technicznych" o produkcie dowiecie się TU.

Zdjęcia pojawią się niestety później - mamy problemy natury telekomunikacyjnej. 

1 komentarz :

  1. My też testowaliśmy :D A jak oceniasz go w stosunku do Calypso o którym pisałaś w grudniu, bo jestem bardzo ciekawa czy faktycznie tamten jest tak dobry.

    OdpowiedzUsuń

Chcesz mi coś napisać? Chciej!

}, 10); Copyright © 2014 Dwa plus+

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi